WYBÓR JĘZYKA:  pl  en
Szybki kontakt: tel. 33-497-96-81, info@extrem4x4.pl
Dla podróżników promo1
>
Dla rajdowców promo1
Dla myśliwych promo1
news tundra Patrol Integrale Diesel Biturbo BMW
zobacz więcej
news2015 integrale Toyota Hilux nowy pałąk załadowczy
zobacz więcej
news tundra Patrol Biturbo BMW by Extrem4x4 zobacz więcej

Choć kojarzeni jesteśmy z samochodami do ekstremalnych warunków terenowych, nasza działalność opiera się głównie na terenowych samochodach wyprawowych i ściśle użytkowych.
Do tej grupy należą również samochody dla myśliwych.Nasza wieloletnia praktyka w tej branży ( wykonaliśmy już kilkaset całkowicie przebudowanych terenówek – w tym kilkadziesiąt samochodów myśliwskich) gwarantuje wysoki poziom wykonania, terminowość i satysfakcję z naszych usług.
W związku z faktem że posiadamy również dobrze zaopatrzony sklep z hurtownią akcesoriów off-road zapewniamy szeroki wybór rozwiązań oraz sprawność w pracy naszego serwisu ( nie czekamy miesiącami na części, gdyż większość mamy na miejscu).
Znając potrzeby naszych klientów potrafimy trafnie dobrać i zestroić ze sobą odpowiednie części do przeprowadzanych modyfikacji.
To znaczy – nie uczymy się na kliencie, nie eksperymentujemy, a na nasze usługi udzielamy gwarancji.
Dla tych, którzy nie posiadają pojazdu przeznaczonego do przebudowy proponujemy pomoc w jego zakupie.
Bardzo często klienci zlecają nam zakup samochodów jako bazy do dalszych modyfikacji, gdyż jesteśmy w stanie bardziej wnikliwie sprawdzić pojazd w momencie zakupu, a przede wszystkim oceniamy stan techniczny tych elementów , które pozostaną w pojeździe po przeróbkach, i które tak naprawdę są najważniejsze.Kolejnym etapem są remonty i naprawy nadużytych eksploatacyjnie mechanizmów, naprawy blacharskie, wielokrotnie rozkręcamy samochody do przysłowiowej „ śrubki", jeśli trzeba demontujemy ramy, poddajemy je piaskowaniu i zabezpieczaniu antykorozyjnemu.
Dopiero gdy pojazd jest już w pełnej sprawności przystępujemy do przebudowy i modyfikacji.
Standardem w przygotowaniu jest zastosowanie większego, terenowego ogumienia, wyższych – bardziej elastycznych i wytrzymałych zawieszeń, solidniejszych stalowych zderzaków z wyciągarkami - często z przodu i z tyłu, zabezpieczeń przed głębszą wodą ( tutaj korzystamy z naszej wiedzy pogłębianej przy wieloletniej budowie samochodów off-road) , ale co najważniejsze – przygotowania w tylnej części pojazdu hermetycznej skrzyni ( szczelnie oddzielonej od przedziału pasażerskiego) do transportu upolowanej zwierzyny.Do załadunku oferujemy różne rozwiązania żurawi z dźwignikiem elektrycznym sterowanym radiowo – bezprzewodowo.
Na dalsze wyprawy proponujemy montaż niezależnych systemów ogrzewań postojowych typu Webasto, lodówek i innego wyposażenia camperowego.

Zapraszamy do współpracy.


Więcej:

- Mercedes Sprinter 4x4 37'' Land Cruiser naped - 2016
- Navara 3,0V6 hunter 2015

- Pałąk na zwierzynę Toyota Hilux
- Nissan Navara D40 Hunter
- Mitsubishi Pajero Kamuflaż
- Mitshubishi L200
- Mercedes G
- Nissan Patrol Hunter
- Nissan Navara D40
-
 Nissan Patrol Y61 na polowanie
Navara D40 Offroad
Mercedes G 400 cdi
Unimog
- Patrol HUNTER 4.2 HDJ
Mercedes G
- Navara Hunter 2